Estonian
Luxtehnika e-pood
<< Meie e-poes võite endale soetada kõik vajaliku Teie köögi sisustamiseks : köögivalamud, segistid, ahjud, pliidipaneelid, õhupuhastajad, pesumasinad ja nõudepesumasinad, külmikud, prügisüsteemid, veefiltrid ja veel palju muud erinevat tehnikat >>
Luxtehnika salong
<< Meie Esitlussalongis on Teil võimalik tutvuda erinevate tuntud firmade parimate köögitehnika toodete näidistega. >>
Luxtehnika
Tere tulemast LUXTEHNIKA salongi!

Meie LT Salong

« VIK AV OU – end pika aja jooksul tõestanud ettevõte, mis tegeleb köökide ja vannitubade täieliku komplekteerimisega. Meie poolt pakutavas valikus on sisseehitatav köögitehnika ja palju muud: pliidid, ahjud, pliidiplaadid, õhupuhastid, samuti kraanikausid ja segistid, valik roostevabast terasest töötasapindu ja seinapaneele, keraamiline plaat, erinevad sisustuselemendid ning isegi köögipotid. Teisisõnu kõik see, mis teeb Teie köögi võimalikult mugavaks ja nauditavaks. »

Rohkem meie firmast

LT Uudised

Küppersbusch “Meisterstuck” – on täiesti uus mõiste. Gurmee kokkamise keskus – just nagu tema ametivend professionaalses osas – võib olla individuaalselt komplekteeritud entusiastlikult kokka vajadustega.

Näita kirjeldus

Especially in the living area celebrates copper currently making a comeback. The precious metal conveys warmth and can be combined with many different colors.

Näita kirjeldus

Aitäh kõigile osalejatele, toetajatele, ja külalistele. Suur tänu toreda peo eest!

Näita kirjeldus

LT Kontaktid