Möödunud on need ajad, mil köök oli lihtsalt vähima vajaliku tehnikaga varustatud söögitegemise kohaks.

Nüüd on see iga kodu täieõiguslik osa, mille sisustamiseks ja kujundamiseks tasuks kulutada aega ja jõudu. Stiilne ja mugav köök peegeldab selle omaniku filosoofiat, tema ettekujutust mugavusest, ning kujundab uue koosviibimise ja suhtlemise keskkonna. Tänapäeva turg on pungil köögitehnikast, igat sorti erineva värvi, suuruse ja disainiga segistitest, kraanikaussidest. Ka teaduse ja tehnika areng ei seisa paigal ning soodustab tootjate kaubavaliku pidevat uuenemist ja võimaluste suurenemist. Kuidas orienteeruda selles kaubarohkuses, valida just selle, mis vastab nõuetele ja standartidele, kujundades siseruumi just selliseks nagu Teie soovite?

VIK AV OU – end pika aja jooksul tõestanud ettevõte, mis tegeleb köökide ja vannitubade täieliku komplekteerimisega. Meie poolt pakutavas valikus on sisseehitatav köögitehnika ja palju muud: pliidid, ahjud, pliidiplaadid, õhupuhastid, samuti kraanikausid ja segistid, valik roostevabast terasest töötasapindu ja seinapaneele, keraamiline plaat, erinevad sisustuselemendid ning isegi köögipotid. Teisisõnu kõik see, mis teeb Teie köögi võimalikult mugavaks ja nauditavaks. Oma tegevust alustades seadis VIK AV OU enda ette eesmärgi pakkuda Eesti turul taskukohase hinnaga kõrgkvaliteetset konkurentsivõimelist kaupa nii hulgi- kui jaemüügi tasandil. See õnnestus tal üsna edukalt. VIK AV OU’t võib keeruliste valikuküsimuste puhul täielikult usaldada.

Meie näitusesaal ehk show-ruum esitleb laialdast ekspositsiooni, mis koosneb kaasaegse tehnika parimatest näidistest erinevatelt üle maailma tuntud kaubamärkidelt:

TEKA, ALVEUS, ELLECI, ILVE, MAXFIRE, NOBILI, SYSTEMCERAM, GE, PYRAMIS, GALVAMET, BOSCH, SIEMENS, DANIEL, REMER, BARAZZA, FRANKE, ARTINOX, CATA, BUGNATESE, NODOR, INTRA, PURIS, BLUE WATER, ART PLATINO, WESCO, STEEL, RESTART, GAGGENAU, GULLO, MIELE, IP INDUSTRIE, KUPPERSBUSCH, FULGOR MILANO, NIVITO, BLANCO, ELECTROLUX, AEG, SMEG, SAMSUNG, LOEWE jne. (vt lähemalt brändid)

Luksusbrändi ja eksklusiivse disaini atmosfääris on Teil võimalus tutvuda suure tootevalikuga, mis on suunatud nii tavakasutajatele kui professionaalidele. Oma silmaga veenduda, kuidas tundub ja töötab see või teine element just Teie interjööris. Saada vajalikku konsultatsiooni. Iga meie saalis esitletud mudel on interjööri kaunistus, mis oma laitmatu stiili ja kvaliteediga rõhutab selle omanikku – valik on Teie. VIK AV OU on edukas Eesti ettevõte, kes kehastab absoluutse kvaliteedi, ainulaadsuse ja tehnoloogiliste saavutuste harmooniat. VIK AV OU – alati valmis aitama!